location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724

نمای شیشه ای

کرتین وال و یا نمای شیشه ای را می توان به عنوان یک سیستمی مدرن از نمای شیشه ای ساختمان محسوب نمود که از روش های اجرای متفاوتی برخوردار می باشد.روش هایی که با استفاده از آن ها، کرتین وال توسط مجری و یا نصاب حرفه ای آن انجام می گردد را می توان  نوع در نظر گرفت.لازم است بدانید که دقت در اجرا و نصب کرتین وال نیز می بایست به گونه ای باشد که حتی خطاهای میلیمتری هم جایی نداشته باشند و از وقوع آن ها جلوگیری شود. ساناسازه مجری تخصصی انواع نمای شیشه ای در ایران آماده ی ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.
نمای شیشه ای   کرتین وال

طراحی و نصب نمای شیشه ای

بر اساس گفته فوق می توانیم این را بیان داریم که حتی وقوع یک میلیمتر خطا در اندازه گیری و نصب می تواند منجر به عدم تکمیل کرتین وال گردد و در نهایت حتی ضررهای سنگین مالی را برای افراد به همراه داشته باشد.
هر سیستم نصبی که در این رابطه می تواند، صورت بگیرد، مزایا و معایب خاص خود را دارد، از این رو بهتر است تا قبل از اقدام نسبت به طراحی و اجرای کرتین وال، سنجش های لازم را در رابطه با سیستم های نصب انجام دهید تا بهترین روش برای شما در نظر گرفته شود.

 
ارتباط مستقیم با کارشناسان ساناسازه 02633415724

قیمت نمای شیشه ای

نمای کرتین وال را می توان از آن دسته از نماها محسوب کرد که هر طراح و کاربری تمایل دارد از آن در نماهای طراحی شده توسط خود استفاده نماید و به دنبال یافتن مقدار هزینه هایی است که این نوع از طراحی در پی دارد.
قیمت نمای شیشه ای   خرید نمای شیشه ای

کرتین وال

همانطور که می دانید، نمای کرتین وال از ویژگی های بی شماری برخوردار می باشد که از آن جمله می توان به مواردی همچون استفاده بیشتر از نور طبیعی و همچنین عایق حرارتی و صوتی فوق العاده آن نام برد.
قیمتی که برای این نوع از نما مطرح می گردد نیز بر اثر ایجاد عوامل بسیاری تغییر می کند و در واقع این عوامل می توانند، قیمت ها را دچار تغییراتی کنند و از جمله این موارد می توان گزینه های ذیل را نام برد که عبارت هستند از:
1.    طرحی که برای نما در نظر گرفته می شود.
2.    ارتفاع ساختمان مورد نظر
3.    نوع نمای مخصوص کرتین وال
4.    ابعاد شیشه های مورد نظر
5.    برندی که برای شیشه ها بیان می شود.
6.    چند جداره بودن شیشه هم می تواند تغییر قیمت کرتین وال را به همراه داشته باشد.
7.    جنسی که برای لامل ها در نظر گرفته می شود.
8.    ابعاد اصلی لامل های مورد استفاده
9.    نوع لامل های مطرح شده
10.    فواصلی که در شبکه های لامل ها وجود دارد.
11.    اندازه دهانه سازه مورد نظر
12.    نوع بیلت آلومینیوم مصرفی
توجه داشته باشید که هرچه ارتفاع ساختمان مورد نظر بیشتر باشد، هزینه متریال و همینطور اجرا نیز برای شما بیشتر خواهد بود و میزان هزینه نمای کرتین وال هم تغییر خواهد کرد.
با این اوصاف در صورت تمایل به انجام این نوع از نما و طرح برای ساختمان مورد نظر خود، لازم است تا به تمامی موارد بالا توجه کنید و پس از کسب اطلاع کامل از تمامی موارد و هزینه ها، نسبت به انجام این روش اقدام نمایید.