location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724

پنجره دوجداره

در صورتی که در زمینه صنعت ساختمان فعالیت دارید یا به هر نحوی با این صنعت در ارتباط قرار گرفته اید، بدون شک نام پنجره دوجداره UPVC را شنیده اید و در صدد این هستید تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.
مواد اصلی یو پی وی سی را نفت خام و نمک طعام تشکیل می دهد، در صورت ترکیب این دو نوع ماده و تولید ماده ای به نام پی وی سی، از آن در تولید درب و پنجره استفاده های فراوانی می شود و در کنار آن نیز حتی در لوله کشی و صنعت دندانپزشکی هم کاربرد بالایی دارد.
ارتباط مستقیم با کارشناسان ساناسازه 02633415724

پنجره دوجداره
    

 

خرید پنجره upvc

شاید در این میان نیز این سوال برای شما مطرح شده باشد که UPVC با PVC نیز چه تفاوت هایی دارد و در پاسخ به این سوال می توان گفت که یو پی وی سی از همان پی وی سی ساخته شده است اما آن را با افزودن ترکیباتی جهت ساخت پروفیل، مورد بهینه سازی قرار می دهند.
هردو ماده پی وی سی و یو پی وی سی نیز با توجه به ویژگی های خاصی که دارند، کاربردهای متفاوتی هم دارا می باشند به عنوان مثال پروفیل PVC از انعطاف بالاتری برخوردار است و بیشتر در صنعت لوله سازی از آن استفاده می شود و UPVC را می توان به عنوان پروفیل پنجره بسیار کارآمدتر به شمار آورد.

ویژگی های پنجره UPVC

در صورتی که از ویژگی های پنجره UPVC اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید، راحت تر می توانید نسبت به خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی اقدام نمایید.
1.    کاملا سالم و بهداشتی می باشد و از نظر سلامت نیز می توان آن را به عنوان یک ماده کاملا بی ضرر تلقی کرد که هیچ نوع مشکلی برای افراد استفاده کننده به وجود نخواهد آورد.
2.    ضد آب است و در اثر رطوبت دچار پوسیدگی نمی شود و همانند آهن نیست که زنگزدگی در آن به وجود آید.
3.    به عنوان عایق حرارتی و صوتی شناخته شده اند و با حفظ سرما و گرمای محیط داخل، موجب می شوند تا مصرف انرژی تا حد بالایی کاهش پیدا کند.
4.    دارای مقاومت و دوام بالایی هستند و در شهرهایی که آلودگی زیادی را تجربه می کنند، می توان این نوع درب و پنجره را به عنوان مقاوم ترین پنجره در برابر خوردگی به شمار آورد زیرا هیچ گاه و تخت هیچ شرایطی نه می پوسد و نه دچار زنگردگی و خوردگی می شود.
5.    سازگاری بالایی با محیط زیست دارد، کاملا بدون سرب تولید می شوند و قابلیت بازیافت مجدد را هم دارند و می توان بیان کرد که هیچ گونه مواد زایدی برای چرخه طبیعت در آن ها وجود ندارد.
6.    در برابر آتش سوزی و شرایط جوی مقاوم هستند و حتی تحت عنوان ضد سرقت هم مورد معرفی قرار می گیرند.
7.    از نظر ظاهری نیز زیبایی خاصی دارند و قابلیت تولید در تمامی مدل ها و یا رنگ های متفاوتی را می توان برای آن ها در نظر گرفت، در واقع امکان انتخاب مدل و طرح مورد نظر شما که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد را نیز دارا است.