location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724

کابین دوش

در صورتی که در زندگی های امروزی دقت داشته باشید، متوجه خواهید شد که فضاهای زندگی کوچکتر شده است و نیاز می باشد تا برای این که افراد بتوانند از حداکثر فضا استفاده درست داشته باشند، از کابین دوش بهره ببرند.
البته در این میان نیز برخی از افراد هستند که با توجه به دلایل فوق نسبت به خرید و استفاده از کابین دوش اقدام نمی کنند، بلکه با توجه به نوع سلیقه و معیارهای زیبایی که برای خود در نظر گرفته اند، خرید کابین دوش را انجام می دهند و ممکن است از آن ها در فضاهای بزرگ و حمام هایی که در خانه های لوکس و لاکچری وجود دارد، استفاده نمایند. لازم است بدانید که هرچه بخش بندی فضایی که در اختیار ما می باشد، بهتر انجام شود، به بهره وری هرچه بیشتر از محیط و همینطور زیبایی محل زندگی ما کمک زیادی خواهد کرد. بهترین کابین دوش شیشه ای را از ما در ساناسازه طراح و مجری کابین دوش در ایران بخواهید.
 
ارتباط مستقیم با کارشناسان ساناسازه 02633415724
 
 

انواع کابین دوش

کابین دوش علاوه بر این که فضا را مورد تقسیم بندی قرار می دهد، از خیس شدن بخش های دیگر سرویس بهداشتی شما نیز در حین حمام کردن جلوگیری خواهد کرد و همچنین می تواند فضایی دکوراتیو و زیباتر را در اختیار شما قرار دهد.
  • کابین دوش را در مدل های مختلف و همینطور متریال های متفاوتی تولید می نمایند.
  • برخی از این کابین ها نیز با استفاده از ورق های پلکسی گلاس و برخی دیگر را با بهره وری از پروفیل های آلومینیوم پهن و بزرگ می سازند و مورد تولید قرار می دهند.
  • با توجه به پیشرفتی که در علم و معماری داشته ایم، بیشتر از کابین دوش شیشه ای فریم لس استفاده می شود و طرفداران زیادی نیز دارا می باشد.
  • کابین دوش های نامبرده نیز هم با تم کلاسیک و هم با تم مدرن همخوانی کامل دارد و می توان آن را با هر تم که مد نظر استفاده کننده می باشد، ست نمود.
کابین دوش  قیمت کابین دوش

نکات مهم در هنگام خرید کابین دوش

در هنگام خرید کابین دوش لازم است تا به نکات بسیاری توجه داشته باشید که عبارت از موارد ذیل می باشند:
1.    می بایست شما کاملا مطابق با فضایی که در اختیار دارید، اندازه کابین دوش خود را مشخص فرمایید.
2.    دقت به این مورد نیز حائز اهمیت می باشد که کابین دوش مورد نظر شما بایستی با سبک و نوع دکوراسیون و همچنین چیدمان شما همخوانی لازم را داشته باشد.
3.    کابین دوش نیز لازم است تا تمامی کاربردهایی که مد نظر شما می باشد را داشته باشد.
همچنین لازم است تا در هنگام خرید، به این مورد که تمایل دارید چه نوع شیشه ای را به کار ببرید هم دقت کنید که تمایل به خرید شیشه معمولی، چند لایه و یا شیشه های پوشش داده شده دارید و در این حین می توانید شیشه های مذکور را در طرح های متفاوتی که دارا می باشند همچون شیشه های شفاف، مات، شیشه ریخته گری، شیشه بارانی و حتی شیشه های رنگی انتخاب کرد.
ضخامت شیشه های نامبرده هم متفاوت می باشند و شما این امکان را دارید تا هر ضخامتی که تمایل دارید را انتخاب کنید و سپس نسبت به خرید آن ها اقدامات لازمه را به عمل آورید.