location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724

پارتیشن شیشه ای

در صورتی که از آن دسته افرادی هستید که تمایل به دارا بودن یک دفتر اداری مدرن در شما موج می زند، بدون شک انتخاب پارتیشن شیشه ای می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.این نوع از پارتیشن ها با توجه به این موضوع که سطحی شفاف را به وجود می آورند، یک بستر بسیار مناسب جهت تبلیغات و حتی منابع انسانی را پوشش می دهند که توجه هر کارفرما و مدیری را به خود جلب می نماید. بهترین پارتیشن شیشه ای را در ساناسازه تجربه نمایید.
 
ارتباط مستقیم با کارشناسان ساناسازه 02633415724
 

پارتیشن شیشه ای چیست

در رابطه با پارتیشن های شیشه ای نیز لازم است بدانید که علاوه بر جداسازی فضای مورد نظر در اداره ها و شرکت های مختلف، در زیبایی دکوراسیون داخلی محیط مورد نظر شما نیز نقش مهمی را ایفا می کند.
در رابطه با این نوع از پارتیشن ها لازم است بدانید که از یک ترکیب زیبا از شیشه و آلومینیوم ایجاد شده است که کیفیت فوق العاده بالای آن ها در کنار رنگبندی که دارا می باشند، چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.
 
پارتیشن شیشه ای   قیمت پارتیشن شیشه ای  فروش پارتیشن شیشه ای

کاربرد پارتیشن شیشه ای

به کارگیری شیشه در فضاسازی و به عبارتی پارتیشن بندی می تواند مزایایی همچون انتقال راحت نور طبیعی را به همراه داشته باشد و همچنین صدا نیز در انتقال از یک فضا به فضای دیگر سخت تر جابجا می شود که در اداره ها امری مهم تلقی می گردد.
در واقع نسبت به سایر پارتیشن هایی که در بازار وجود دارند، این نوع از پارتیشن نیز شکست صدای قابل قبول تری را به همراه دارد و این مورد از نکات مثبت این نوع از پارتیشن محسوب می گردد.

تفاوت پارتیشن شیشه ای با شیشه های فضای خارجی

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که چه تفاوت هایی را می توان برای پارتیشن شیشه ای و شیشه هایی که در فضای خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، بیان کرد.
پارتیشن های شیشه ای که در داخل محیط به کار می روند نیز می بایست از کمترین میزان لرزش برخوردار باشند تا افرادی که از کنار آن ها جابجا می شوند نیز احساس امنیت و آرامش داشته باشند و از این نظر دغدغه ای برای آن ها وجود نداشته باشد.
احساس لرزشی که برای شما بیان کردیم نیز در شیشه های میرال به راحتی قابلیت مشاهده دارد.

بهترین پارتیشن شیشه ای

همچنین در پارتیشن های مذکور که جهت جداسازی فضای مورد نظر شما در داخل محیط ساختمان راه اندازی می شود نیز می بایست ویژگی همچون عایق صدا بودن وجود داشته باشد تا افراد به راحتی بتوانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهند که این مورد نیز در پارتیشن های شیشه ای داخلی وجود دارد و شیشه هایی که در فضای خارجی مورد ساتفاده قرار می گیرند نیز از این ویژگی بی بهره هستند.
ظرافت پارتیشن های تمام شیشه نیز بسیار بالا می باشد و در تولید آن ها از پروفیل های بسیار ظریفی استفاده شده است اما این مورد نیز استقامت پارتیشن را زیر سوال نبرده است و در آن ها تحمل وزن شیشه، نیازی به هیچ نوع پروفیل کشی یا سازه های مضاعف ندارد، به این ترتیب است که از ظاهری فوق العاده آراسته تر و به اصطلاح یک دست تر برخوردار می باشند.