location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724

جان پناه شیشه ای

از محصولاتی که به تازگی وارد بازار شده است و طرفداران بسیاری را نیز برای خود رقم زده است، می توان به جان پناه شیشه ای و یا هندریل شیشه ای اشاره کرد.در هندریل نیز از شیشه استفاده شده است و با توجه به نوع شفافیتی که شیشه دارا می باشد نیز این قابلیت را می توان برای آن تصور کرد که با اکثر فضاها و سبک های معماری می توان آن را هماهنگ کرد. سانا سازه مرکز ساخت انواع جان پناه شیشه ای(هندریل) در ایران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران و کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمایید.

 
ارتباط مستقیم با کارشناسان ساناسازه 02633415724
 

هندریل چیست

هندریل های نامبرده نیز از طرح های بسیار متنوعی برخوردار هستند و می توان از طیف فوق العاده گسترده یراق آلات، شیشه های خم و لمینت، همچنین شیشه سکوریت در آن ها نام برد. هندریل های شیشه ای علاوه بر زیبایی بصری که دارا می باشند، ایمنی فوق العاده بالایی هم دارند. در این رابطه لازم است بدانید که شیشه سکوریت علاوه بر دارا بودن شفافیت نیز از استحکام بالایی برخوردار است و در برابر فشار و ضربه نیز مقاومت خیلی خوبی دارد و با این اوصاف می توان آن را از نظر امنیت نیز در مرتبه خوبی قرار داد. با توجه به توضیحاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، طراحی و اجرای جان پناه شیشه ای نیز دقت و مهارت بالایی را نیاز دارد و لازم است تا در هر بخش از آن، ظرافت به طور دقیقی اعمال شود.
 
جان پناه شیشه ای  جان پناه شیشه ای

قیمت جان پناه شیشه ای

با توجه به اسمی که برای این نوع از حفاظ ها تعیین شده است و به عنوان جان پناه شیشه ای مطرح گردیده است، جان پناه را می توان به عنوان یک حفاظ در برابر جان محسوب کرد و با توجه به این که در تولید آن از شیشه استفاده می شود، زیبایی آن چند برابر می گردد و به این ترتیب، افراد خاصی آن را انتخاب می کنند.
قیمت جان پناه شیشه ای را با توجه به متراژ شیشه، نوع فریم آن که از استیل یا آلومینیوم است و یا نوع شیشه و یراق آلات آن مشخص می کنند و می توان گفت که موارد فوق بر قیمت هندریل شیشه ای بسیار تاثیرگذار است و می تواند به راحتی تغییرات قیمتی را ایجاد نماید.
قیمت جان پناه شیشه ای

کاربرد جان پناه شیشه ای

از هندریل های شیشه ای نیز برای مکان هایی همچون تراس استفاده می شود و موجب ایجاد یک نمای شفاف می گردد، به این منظور نیز شیشه هایی که به منظور هدف فوق مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به سایر موارد از سه برابر استحکام بالاتری برخوردار می باشد.
شیشه های نامبرده نیز از توان و تحمل بالایی برخوردار هستند و می تواند فشار و ضربه هایی که از بیرون به آن ها وارد می شود را تحمل کنند.
در رابطه با نصب جان پناه شیشه ای هم لازم است بدانید که این کار می بایست توسط افرادی کاردان و متخصص و با ظرافت و دقت بالایی صورت بگیرد تا بتواند در عین به وجود آوردن زیبایی بالا، امنیت زیادی را هم در ساختمان مورد نظر به همراه داشته باشد.
از مهم ترین مزایای هندریل شیشه ای هم می توان به قرارگیری آن ها در داخل و یا خارج از ساختمان اشاره نمود و نصب سریع و ساده و همچنین کم هزینه ای را برای آن ها مطرح کرد.