location البرز -مهرشهر،بلوار شهرداری نبش خیابان 208 پلاک 543،ساختمان بانک سامان،طبقه 1 واحد 1
mob 02633415724
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/30 - 12:30
كد :4

کاربرد پارتیشن شیشه ای

امروزه بیش از هر زمان دیگری فضای آپارتمان ها و دفاتر اداری در حال کوچک شدن است و دیوارکشی‌ها به این کوچک شدن فضا بیشتر از قبل دامن می‌زند. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای باعث می‌شود تا بتوانید فضای هر چند کوچک خانه یا محل کار خود را بخش بندی کنید.

پارتیشن شیشه ای

شیشه به نحوی تاثیر گذار است که دیگر حس خفگی و حضور در فضای کوچک شما را احاطه نمی‌کند. شیشه‌ها بخوبی نور را از خود عبور می‌دهند و در صورت لزوم استفاده از شیشه سکوریت بی رنگ در پارتیشن‌ بندی باعث می‌شود تا ضمن جداسازی بخش های واحد کاری خود بتوانید تمامی بخش ها را زیر نظر بگیرید. قطعاً کاربرد شیشه به جای دیوار ضمن بزرگ نشان دادن محیطتان از هزینه‌های دیوارکشی ساختمان و البته در هم ریختگی محیط می‌کاهد. 

کاربرد پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای چیست

پارتیشن همان دیوایدر یا جداکننده موقت است که جزء سازه های اصلی ساختمان نیست، با این وسیله می توانید از فضا بیشتر و بهتر استفاده کنید و یک بخش بزرگ را به چند قسمت تقسیم کرده تا عملکرد گوناگونی داشته باشند.

بهترین کاربرد پارتیشن شیشه ای

از پارتیشن در مکان های متفاوت اداری، مسکونی و غیر مسکونی می توان استفاده کرد، پارتیشن در جنس های متفاوت چوبی، شیشه ای و ... موجود است که به دو صورت تک جداره و دو جداره تولید می شوند. پارتیشن شیشه ای در واقع همان دیوار شیشه ای است که سبب تفکیک فضاها شده و می توان از آن به عنوان عایق صوتی نیز استفاده کرد همچنین از عبور عواملی چون حشرات، گرد و خاک و... به فضای داخل ساختمان جلوگیری می کند، از پارتیشن شیشه ای به عنوان یک وسیله ساده و سریع در ساخت دفترهای کار استفاده می شود، در ساخت و نصب برخی از این پارتیشن ها، فریم های آلومینیومی و استیل به کار می رود. پارتیشن شیشه ای باید از شیشه های بادوام و سکوریت تهیه شود، کیفیت یراق آلاتی هم که در آن به کار می رود باید عالی باشد تا بتوان محصول با کیفیتی را ارائه داد. به وسیله پارتیشن شیشه ای طرح دار، ساده، رنگی و ... می توانید نمایی زیبا به محیط داده و فضایی تمیز و شفاف داشته باشید، به خصوص در محیط های اداری بهترین گزینه که بسیار حیاتی است و چشم انداز زیبایی به فضا می دهد.

مزایای  پارتیشن شیشه ای

  • پارتیشن شیشه ای اغلب مقرون به صرفه تر از مصالح ساختمانی سنتی مانند دیوار سفالی هستند.
  • این سیستم های شیشه ای تجاری مقیاس پذیر هستند.
  • شما می توانید دیوارهای پارتیشن شیشه ای را تنظیم کرده و به یک بخش وسیعی از نیازها برسانید.
  • در مقایسه با دیوار سفالی پارتیشن های شیشه ای  ثابت و متحرک هستند.
  • با توجه به کدورت آنها ، دیوارهای شیشه ای اجازه می دهند تا نور طبیعی در فضای کار قرار بگیرد.
  • دیوارهای شیشه ای بدون قاب نیاز شما به نور اضافی را کاهش می دهد.
  • دیوارهای پارتیشن شیشه ای بدیهی است که شفافیت بیشتری دارند.
  • مشتری ها و کارمندان همه از دیدن کسانی که با آنها کار می کنند قدردانی می کنند.
  • دیواره های پارتیشن احساس باز بودن  می کنند